Dostawa

Dostępne formy dostawy

  • Paczkomaty InPost (przesyłka w ciągu 1-2 dni)
  • Odbiór w sklepie – za darmo
  • Kurier przedpłata (przesyłka następnego dnia roboczego) 
  • Kurier pobranie (płatność kurierowi przy odbiorze) 


Informacje dotyczące dostawy
Wysyłka produktów zamówionych w sklepie internetowym kupujetaniej.pl (oraz na portalu Allegro.pl) jest realizowana tylko na terenie Polski.
Towar dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL lub do paczkomatów firmy InPost.
Klient może także odebrać osobiście zamówiony towar w naszym punkcie odbiory w Krakowie przy ul. Miechowskiej 5 po wcześniejszym uzgodnieniu.
Termin realizacji umowy sprzedaży wynosi 1-14 dni roboczych.


Wskazówki w przypadku wyboru dostawy przez kuriera
Gdy przesyłka zostanie dostarczona za pośrednictwem firmy kurierskiej, jej odbiór wymaga pisemnego pokwitowania.
W przypadku, gdy klient stwierdzi uszkodzenie towaru w transporcie, należy to zgłosić w terminie do 7 dni bezpośrednio w firmie kurierskiej. Jakiekolwiek uszkodzenia sprzętu mogące mieć związek z dostawą, pomimo braku uszkodzeń opakowania zewnętrznego (uszkodzenia mechaniczne zawartości, braki ilościowe, niekompletność itd.), zaleca się zgłosić w ciągu 24 godzin od daty otrzymania przesyłki na adres kontakt@kupujetaniej.pl oraz sporządzić w tym zakresie protokół szkody z firmą przewozową.

Wskazówki w przypadku wyboru dostawy do Paczkomatów InPost
W razie jakichkolwiek zastrzeżeń co do stanu zewnętrznego opakowania przesyłki dostarczonej do Paczkomatu InPost, w celu ułatwienia i usprawnienia procedury reklamacyjnej zalecane jest wskazanie uszkodzenia pod kamerą monitoringu paczkomatu oraz umieszczenie uszkodzonej, nieotwartej przesyłki w skrytce paczkomatu, w której pierwotnie się znajdowała, oraz zamknięcie skrytki paczkomatu.
Należy również zgłosić to kupujetaniej.pl w ciągu 24 godzin od daty próby odbioru przesyłki, a także do InPost. Jakiekolwiek uszkodzenia sprzętu mogące mieć związek z dostawą, pomimo braku uszkodzeń opakowania zewnętrznego, zaleca się zgłosić w ciągu 7 dni od daty odebrania przesyłki w najbliższym oddziale firmy InPost.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium