Klimatyzator ścienny Daikin Comfora - 2,5 kW

Dostępność: Poniżej 10 szt
Wysyłka w: 48 godzin
Cena brutto: 4 669,00 zł

Cena regularna:

4669.00
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
Cena netto: 3 795,93 zł

Cena regularna:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Daikin
Kod produktu: 25M9/25M

Opis

Klimatyzator Daikin Comfora

Klimatyzator Daikin Comfora

 

Klimatyzator Daikin Comfora

Dyskretny komfort i super efektywność
Kompaktowe wymiary i cicha praca sprawiają, że Comfora jest najlepszym rozwiązaniem w zakresie dyskretnego ogrzewania/chłodzenia i oczyszczacza powietrza o dużym zasięgu. Idealny do montażu nad drzwiami.

 

Klimatyzator Daikin Comfora

Elegancki, kompaktowy design
Małe jest piękne: Kompaktowe wymiary Comfory sprawiają, że jest to idealny wybór do montażu nad drzwiami.

 

Klimatyzator Daikin Comfora

Komfort Comfory
Od ultra cichej pracy po ulepszone wychwytywanie alergenów, Comfora to najwyższy komfort.

 

Klimatyzator Daikin Comfora

Aplikacja Onecta: Inteligentne sterowanie z dowolnego miejsca
Dodaj naszą łatwą w użyciu aplikację Onecta do telefonu, aby uzyskać pełną kontrolę, gdziekolwiek jesteś. Sterowanie głosowe Alexa lub Google Home umożliwia korzystanie z urządzenia bez użycia rąk.

Specyfikacja

Moc 2-2,7 kW
Kolor Biały
Powierzchnia do 30 m2
SEER (W/W) 6-7
SCOP (W/W) 4-5
Klasa Energetyczna Chłodzenia A++
Klasa Energetyczna Grzania A++
Filtry Standard
Gwarancja 3 Lata
Max Długość Instalacji 15m
Max Różnica Poziomów 12m
Zawór Rozprężny Kapilara
Żaluzje Poziome + Pionowe
Wi-Fi Tak
Funkcja Osuszania Tak
Autoczyszczenie Nie
Czujnik ruchu Nie
Jonizacja Nie
Oczyszczanie powietrza Tak
Lampa UV Nie
Czujnik temp. w pilocie Tak

Opinie o produkcie (0)

Ustawa SZWO i F-gaz.♻️

W związku ze zmianą w ustawie Dz.U.2017 poz. 1567 od 01.01.2018. informujemy, że zgodnie z obowiązującym prawem jako sprzedawca niehermetycznie zamkniętych urządzeń napełnianych fluorowanymi gazami cieplarnianymi oraz w trosce o dobro środowiska wymagamy:

▶ jeśli sprzedaż jest dokonywana na rzecz podmiotu uprawnionego do wykonywania usługi instalowania urządzenia, przedstawienia przez Nabywcę certyfikatu F-GAZ wydanego przez Urząd Dozoru Technicznego.

▶ jeśli sprzedaż jest dokonywana na rzecz podmiotu nieuprawnionego do wykonywania montażu, okazania przez Nabywcę oświadczenia podpisania umowy o wykonanie usługi instalowania, zawierającego informację o nazwie i numerze certyfikatu F-GAZ.

▶ jeśli sprzedaż jest dokonywana na rzecz podmiotu w celu dalszej odsprzedaży, przedstawienia odpowiedniego oświadczenia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl