Klimatyzator ścienny Mitsubishi Diamond Black 40m2 A+++ Cichy - 3,5 kW

Dostępność: Poniżej 10 szt
Wysyłka w: 48 godzin
Cena brutto: 11 999,00 zł

Cena regularna:

11999.00
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
Cena netto: 9 755,28 zł

Cena regularna:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Mitsubishi
Kod produktu: MSZ-LN35VG/MUZ-LN35VG/Black

Opis

Klimatyzator Mitsubishi Diamond Black

Klimatyzator Mitsubishi Diamond Black

Seria klimatyzatorów MSZ-LN Premium łączy zaawansowane technologie z wyrafinowanym designem.
Zaprojektowany w celu optymalizacji jakości powietrza, efektywności energetycznej, komfortu i kontroli, ten stylowy model to doskonały wybór do zastosowań mieszkaniowych lub małych obiektów komercyjnych.

Kluczowe cechy i funkcje:

  • Wbudowana technologia Plasma Quad neutralizuje wirusy, bakterie, alergeny, PM2.5, pleśń i kurz oraz hamuje rozwój 99,8% wirusa SARS-CoV-2.
  • Energooszczędna, wyjątkowo cicha praca z możliwością wyboru prędkości wentylatora.
  • Kratka z czujnikiem 3D i-see zapewnia energooszczędny, dostosowany komfort, automatycznie monitorując obecność, pozycję i temperaturę ciała w pomieszczeniu.
  • Wbudowany interfejs Wi-Fi umożliwia monitorowanie systemu za pomocą aplikacji Mitsubishi Electric MELCloud oraz sterowanie głosowe – kompatybilne z urządzeniami obsługującymi Amazon Alexa i Google Assistant.
  • Podświetlany pilot umożliwia zdalne sterowanie, w tym opcje harmonogramowania.
  • Powłoka Dual-Barrier na wymienniku ciepła, wentylatorze i elementach powietrznych zapobiega gromadzeniu się kurzu i tłuszczu na urządzeniu.

Specyfiakcja techniczna:

Klimatyzator Mitsubishi Diamond Black

Specyfikacja

Moc 3-3,5 kW
Kolor Czarny
Powierzchnia do 40 m2
SEER (W/W) 9-10
SCOP (W/W) 5-6
Klasa Energetyczna Chłodzenia A+++
Klasa Energetyczna Grzania A+++
Filtry Standard
Gwarancja 5 Lat
Max Długość Instalacji 20m
Max Różnica Poziomów 12m
Zawór Rozprężny Kapilara
Żaluzje Poziome + Pionowe
Wi-Fi Tak
Funkcja Osuszania Tak
Autoczyszczenie Nie
Czujnik ruchu Tak
Jonizacja Tak
Oczyszczanie powietrza Tak
Lampa UV Nie
Czujnik temp. w pilocie Tak

Opinie o produkcie (0)

Ustawa SZWO i F-gaz.♻️

W związku ze zmianą w ustawie Dz.U.2017 poz. 1567 od 01.01.2018. informujemy, że zgodnie z obowiązującym prawem jako sprzedawca niehermetycznie zamkniętych urządzeń napełnianych fluorowanymi gazami cieplarnianymi oraz w trosce o dobro środowiska wymagamy:

▶ jeśli sprzedaż jest dokonywana na rzecz podmiotu uprawnionego do wykonywania usługi instalowania urządzenia, przedstawienia przez Nabywcę certyfikatu F-GAZ wydanego przez Urząd Dozoru Technicznego.

▶ jeśli sprzedaż jest dokonywana na rzecz podmiotu nieuprawnionego do wykonywania montażu, okazania przez Nabywcę oświadczenia podpisania umowy o wykonanie usługi instalowania, zawierającego informację o nazwie i numerze certyfikatu F-GAZ.

▶ jeśli sprzedaż jest dokonywana na rzecz podmiotu w celu dalszej odsprzedaży, przedstawienia odpowiedniego oświadczenia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl