Rozdzielacz Afriso 2 obwodów
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
AFRISO 77310 Rozdzielacz KSV 125-2 70 kW, dla 2 obiegów pompowych
Zastosowanie
- Stosowany w instalacjach grzewczych i chłodzących.
- Montowany na ścianie pomiędzy źródłem ciepła lub chłodu a grupami pompowymi.
- Przeznaczony do szybkiego i wygodnego podłączenia dwóch grup pompowych PrimoTherm do źródła ciepła.
Opis
- Dwie pary przyłączy zasilających i powrotnych obiegów pompowych.
- Przyłącza od strony instalacji dostosowane do grup pompowych PrimoTherm.
- Wyposażony w dodatkowe akcesoria: izolację termiczną oraz zestaw uchwytów ściennych do montażu rozdzielacza.
Dane techniczne
- rozstaw przyłączy grupy pompowej: 125 mm
- przepływ: max 3,0 m³/h
- przyłącza od strony źródła ciepła: 2x G1½"
- maksymalne ciśnienie: 6 bar
- przyłącza od strony instalacji: 4x nakrętka G1½"
- maksymalna temperatura medium: 110°C
Ten produkt spełnia surowe normy jakościowe i bezpieczeństwa Unii Europejskiej, co potwierdza oznaczenie CE. Oznaczenie to gwarantuje, że produkt jest zgodny z wymogami ustawowymi obowiązującymi w obszarze EOG, w tym standardami dotyczącymi zdrowia, bezpieczeństwa i ochrony środowiska. Dzięki temu możesz mieć pełne zaufanie do jakości i bezpieczeństwa tego produktu.
Specyfikacja techniczna
| Stan | Nowy |
| Liczba obwodów | 2 |
| Marka | Afriso |
| Kod producenta | 77314 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 8.79 kg |
| EAN (GTIN) | 4049827169190 |
Opinie o produkcie (0)
Ustawa SZWO i F-gaz.♻️
W związku ze zmianą w ustawie Dz.U.2017 poz. 1567 od 01.01.2018. informujemy, że zgodnie z obowiązującym prawem jako sprzedawca niehermetycznie zamkniętych urządzeń napełnianych fluorowanymi gazami cieplarnianymi oraz w trosce o dobro środowiska wymagamy:
▶ jeśli sprzedaż jest dokonywana na rzecz podmiotu uprawnionego do wykonywania usługi instalowania urządzenia, przedstawienia przez Nabywcę certyfikatu F-GAZ wydanego przez Urząd Dozoru Technicznego.
▶ jeśli sprzedaż jest dokonywana na rzecz podmiotu nieuprawnionego do wykonywania montażu, okazania przez Nabywcę oświadczenia podpisania umowy o wykonanie usługi instalowania, zawierającego informację o nazwie i numerze certyfikatu F-GAZ.
▶ jeśli sprzedaż jest dokonywana na rzecz podmiotu w celu dalszej odsprzedaży, przedstawienia odpowiedniego oświadczenia.