Zawór serwisowy Wipcool MCV-3 wysokiej jakości do klimatyzacji
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zawór serwisowy Wipcool MCV-3
Zawór serwisowy Wipcool MCV-3 – Niezawodność i wytrzymałość w serwisowaniu systemów HVAC.
Prezentujemy zawór serwisowy Wipcool MCV-3, starannie zaprojektowany, aby sprostać wymaganiom profesjonalistów zajmujących się systemami ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji (HVAC). Ten solidny zawór serwisowy łączy w sobie wytrzymałość, niezawodność i łatwość użycia.
Główne cechy zaworu Wipcool MCV-3:
- Model: MCV-3, reprezentujący najnowszą technologię w dziedzinie zaworów serwisowych.
- Przyłącze: Standardowe 1/4″F (żeński) x 1/4″ M (męski), co zapewnia łatwość montażu i kompatybilność z większością systemów HVAC.
- Wysokie ciśnienie: Zawór został zaprojektowany do pracy w warunkach wysokiego ciśnienia, co jest kluczowe w wielu zastosowaniach HVAC.
- Odporność na korozję: Wykonany z materiałów odpornych na korozję, co gwarantuje długotrwałe i bezproblemowe działanie nawet w trudnych warunkach.
Przyłącze 1/4" stosowane w pompach próżniowych, manometrach, czynnikach chłodniczych innych niż R32, R410.
Specyfikacja techniczna
| Stan | Nowy |
| Stan opakowania | oryginalne |
| Marka | Wipcool |
| Kod producenta | Wipcool MCV-3 |
| Rodzaj | manometr |
| EAN (GTIN) | 5905884481691 |
Opinie o produkcie (0)
Ustawa SZWO i F-gaz.♻️
W związku ze zmianą w ustawie Dz.U.2017 poz. 1567 od 01.01.2018. informujemy, że zgodnie z obowiązującym prawem jako sprzedawca niehermetycznie zamkniętych urządzeń napełnianych fluorowanymi gazami cieplarnianymi oraz w trosce o dobro środowiska wymagamy:
▶ jeśli sprzedaż jest dokonywana na rzecz podmiotu uprawnionego do wykonywania usługi instalowania urządzenia, przedstawienia przez Nabywcę certyfikatu F-GAZ wydanego przez Urząd Dozoru Technicznego.
▶ jeśli sprzedaż jest dokonywana na rzecz podmiotu nieuprawnionego do wykonywania montażu, okazania przez Nabywcę oświadczenia podpisania umowy o wykonanie usługi instalowania, zawierającego informację o nazwie i numerze certyfikatu F-GAZ.
▶ jeśli sprzedaż jest dokonywana na rzecz podmiotu w celu dalszej odsprzedaży, przedstawienia odpowiedniego oświadczenia.